Avent cumlík SENSITIVE FANTAZIA 0-6 m 2 ks zeleno-fialový, žlto-modrý

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 1 hodnotenie
 

Avent cumlík SENSITIVE FANTAZIA 0-6 m 2 ks zeleno-fialový, žlto-modrý Avent cumlík SENSITIVE FANTAZIA 0-6 m 2 ks zeleno-fialový, žlto-modrý Avent cumlík SENSITIVE FANTAZIA 0-6 m 2 ks zeleno-fialový, žlto-modrý Avent cumlík SENSITIVE FANTAZIA 0-6 m 2 ks zeleno-fialový, žlto-modrý

 
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €8,74
Ušetríte €0,43 (–5 %)
Cena s DPH €8,31
Počet (ks)

   

Kód tovaru 498414
Značka AVENT
Kategória Cumlíky
Záruka 2 roky
 

• 0-6 mesiacov
• silikónové
• dajte dieťatku to najlepšie
• bez BPA

Nové cumlíky Sensitive ponúkajú bábätkám ešte väčší komfort. Tieto cumlíky majú viac otvorov v kruhu, ktoré zaručujú väčšiu cirkuláciu vzduchu a predchádzajú tak hromadeniu slín za kruhom.

Cumlíky Sensitive nielen utíšia bábätko, ale tiež sa starajú o jeho citlivú pokožku. V ponuke sú pre dve vekové kategórie a v baleniach po jednom alebo dvoch kusoch.

Cumlíky bábätka ukľudňujú. Keď zlyhajú všetky metódy na utíšenie dieťatka, môžu Vám pomôcť cumlíky AVENT aby sa Vaše dieťatko utíšilo a kľudne odpočívalo.

Bábätká s cumlíkom kľudnejšie spia, menej sa v spánku pohybujú a predovšetkým zostávajú ležať na chrbte, čo je doporučené aj pediatrom. Používanie cumlíka zmenšuje závislosť bábätka na fľašu, znižuje možnosť poškodenia zúbkov a môže znížiť aj riziko dentálnych problémov v neskoršom veku v porovnaní s dlhodobým cucaním palcov, ktoré vytvárajú nevhodný tlak na ďasná a predné zúbky.

Všetky cumlíky AVENT sú silikónové. Silikón je bez chuti a zápachu, cumlíky majú dlhšiu životnosť a lepšie sa čistia ako kaučukové cumlíky.

Cumlíky Sensitive sa vyrábajú v 2 veľkostiach:
• 0-6 mesiacov
• 6-18 mesiacov

Vždy používajte cumlík, ktrorý svojou veľkosťou zodpovedá veku dieťatka. Šesť otvorov v tvarovanom kotúči a moderný design. 

 
 

Dotazník

Ako sa Vám páči náš e-shop?
Počet hlasov: 93

Informácie pre Vás

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Facebook