Držiak na fľašu - čierny, univerzálny

Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie Hodnotenie 3 hodnotenia
 
 
• Jednoduché použitie vďaka trom držiakom a systému rýchlej výmeny.
Dostupnosť Skladom
Bežná cena €9,40
Ušetríte €0,60 (–6 %)
Cena s DPH €8,80
Počet (ks)

   

Kód tovaru 8406.5
Značka Reer
Kategória doplnky
Záruka 2 roky
 

• Môžete ho dať kdekoľvek: na kočík, bicykel, auto, opasok alebo tašku – univerzálny nosič na fľašu môže byť pripevnený kdekoľvek.
• Tento univerzálny držiak udrží dojčenské fľaše, SIGG fľaše, dokonca aj plechovky od nápojov až do priemeru asi 7,8 cm.

Montáž na kočík/bicykel: Uvoľnite krídlovú skrutku a posuňte montážny držiak do požadovanej montážnej polohy na kočíku. Použite súčasne upínacie púzdro pre kočíky s menšími trubkami. Utiahnite rukami krídlovú skrutku.

Montáž do auta: Umiestnite držiak medzi okno a gumové miesto a otočte smerom dole, aby bola v súlade s vnútornými dverami.

Montáž na opasok/tašku: Otvorte svorku, vložte opasok, zavrite svorku.

Manipulácia: Po pripojení jednotlivých držiakov, držiak na fľašu môže byť jednoducho uzavretý pre použitie. Odstránenie: Zatlačte pružinu do montážnej priechodky a súčasne zatiahnite držiak fľaše dole. Pripevnenie: Stlačte pružinu držiaka fľaše do jedného z držiakov, kým ju nebudete počuť kliknúť na svoje miesto.

POZOR! Nepoužívajte výrobok ako hračku. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje malé časti, ktoré by mohli deti prehltnúť a predstavuje nebezpečenstvo udusenia.

 
 

Dotazník

Ako sa Vám páči náš e-shop?
Počet hlasov: 93

Informácie pre Vás

Prihlásenie

Nemôžete vyplniť toto pole
 

Facebook