Držiak na fľašu - čierny, univerzálny

3 hodnotenia
Značka: Reer
• Jednoduché použitie vďaka trom držiakom a systému rýchlej výmeny.
Dostupnosť Skladom
Kód: 8406.5
€9,40 –6 % €8,80
Držiak na fľašu - čierny, univerzálny
3 hodnotenia
Značka: Reer
Držiak na fľašu - čierny, univerzálny
€9,40 –6 %
2,0 3 hodnotenia

• Môžete ho dať kdekoľvek: na kočík, bicykel, auto, opasok alebo tašku – univerzálny nosič na fľašu môže byť pripevnený kdekoľvek.
• Tento univerzálny držiak udrží dojčenské fľaše, SIGG fľaše, dokonca aj plechovky od nápojov až do priemeru asi 7,8 cm.

Montáž na kočík/bicykel: Uvoľnite krídlovú skrutku a posuňte montážny držiak do požadovanej montážnej polohy na kočíku. Použite súčasne upínacie púzdro pre kočíky s menšími trubkami. Utiahnite rukami krídlovú skrutku.

Montáž do auta: Umiestnite držiak medzi okno a gumové miesto a otočte smerom dole, aby bola v súlade s vnútornými dverami.

Montáž na opasok/tašku: Otvorte svorku, vložte opasok, zavrite svorku.

Manipulácia: Po pripojení jednotlivých držiakov, držiak na fľašu môže byť jednoducho uzavretý pre použitie. Odstránenie: Zatlačte pružinu do montážnej priechodky a súčasne zatiahnite držiak fľaše dole. Pripevnenie: Stlačte pružinu držiaka fľaše do jedného z držiakov, kým ju nebudete počuť kliknúť na svoje miesto.

POZOR! Nepoužívajte výrobok ako hračku. Používajte pod dohľadom dospelej osoby. Obsahuje malé časti, ktoré by mohli deti prehltnúť a predstavuje nebezpečenstvo udusenia.

Dodatočné parametre

Kategória: doplnky
Záruka: 2 roky