Avent fľaša 260ml PP Klasik

2 hodnotenia
Značka: Avent
• neobsahuje Bisphenol (0%BPA) • fľaša s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s pomalým prietokom - 2 otvory • univerzálna fľaša s mnohostranným použitím
Dostupnosť Skladom
Kód: 496557
€7,89 –5 % €7,49
Avent fľaša 260ml PP Klasik
2 hodnotenia
Značka: Avent
Avent fľaša 260ml PP Klasik
€7,89 –5 %
3,0 2 hodnotenia

• neobsahuje Bisphenol (0%BPA)
• fľaša s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s pomalým prietokom - 2 otvory
• univerzálna fľaša s mnohostranným použitím

Fľaše sú vyrobené z Polypropylénu (PP) mliečnej farby.

Dojčenská fľaštička s extra mäkkým silikónovým cumlíkom s dvomi otvrmi. Čistá, priehľadná, s presnou stupnicou.

Používaním dojčenských fliaš AVENT s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehĺtnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešávaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíka núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebúdení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Pri používaní polypropylénovej fľaše majte VŽDY nasadený tesniaci krúžok. Cumlíky a tesniaci krúžok nasadzujte vždy ešte kým sú vlhké. 
Uistite sa, že farebná časť tesniaceho krúžku presne dosadla na fľašu. 

Aby fľaše vždy správne fungovali a nevznikali netesnosti, vždy sa uistite, že: 
- či ste pred zostavením fľaše odstránili všetky nedostatky a zvyšky, ktoré sa mohli usadiť pri okraji fľaše alebo tesniaceho krúžku 
- či ste nedotiahli tesniaci krúžok na fľašu príliš tesno. 

Náhradné cumlíky môžete zakúpiť samostatne, a to s novorodeneckým, pomalým, stredným, rýchlym a variabilným prietokom. 

Vo fľašiach na kŕmenie AVENT používajte jedine cumlíky AVENT. 

Náhradné tesniace krúžky dodáva zákaznícky servis.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské fľaše
Záruka: 2 roky