Avent novorodenecká štartovacia sada PP

3 hodnotenia
Značka: Avent
• 2 dojčenské fľaše AVENT (260 ml) s extra mäkkým cumlíkom s pomalým prietokom • 2 dojčenské fľaše AVENT (125 ml) s extra mäkkým novorodeneckými cumlíkom • 1 cumlík 0-6 mesiacov • 1 kefka na fľaše a cumlíky
Dostupnosť Skladom
Kód: 514978
€26,52
Avent novorodenecká štartovacia sada PP
3 hodnotenia
Značka: Avent
2,7 3 hodnotenia

Ideálny darček pre čerstvé maminy a ich bábätká.

Obsah:

- 2 dojčenské fľaše AVENT (260 ml) s extra mäkkým cumlíkom s pomalým prietokom
- 2 dojčenské fľaše AVENT (125 ml) s extra mäkkým novorodeneckými cumlíkom
- 1 cumlík 0-6 mesiacov
- 1 kefka na fľaše a cumlíky

Farby a design cumlíkov sa môžu meniť.

Všetky ostatné výrobky, ktoré sú vyrobené z Polypropylénu (PP) – neobsahujú Bisfenol.

Používaním dojčenských fliaš AVENT Airflex s jedinečným patentovaným silikónovým cumlíkom s ventilom predchádzate prehltnutiu vzduchu počas kŕmenia a znižujete pravdepodobnosť vzniku koliky.

Tvar flaštičky zaisťuje vysokú stabilitu a pohodlné držanie. Široké hrdlo uľahčuje plnenie fľaštičky a jej čistenie. Priehľadná presná stupnica pomôže určiť, koľko vaše dieťa vypilo. Viečko tesne prilieha k cumlíku, takže pri premiešávaní stravy alebo cestovaní nedochádza k vylievaniu obsahu fľaštičky.

Široký tvar mäkkého cumlíku núti vaše dieťa zoširoka otvoriť ústa a doslova sa k cumlíku prisať. Môže tak začať sať a používať pritom rovnaké pohyby jazyka a ďasien ako pri dojčení. To je dôvod, prečo je s AVENTOM ľahké kombinovať dojčenie s kŕmením z fľaštičky.

Klinické pokusy* prevedené univerzitami v Londýne a Cambridge preukázali, že novorodenci kŕmení fľaštičkami AVENT trpeli menej kolikami a po prebúdení boli spokojnejší než deti, ktoré boli kŕmené z obyčajných fliaš.

Silikónový cumlík AVENT má jedinečný patentovaný okraj, ktorý funguje ako jednosmerný ventil. Cumlík umožňuje prúdenie vzduchu do fľaštičky počas kŕmenia, čím zamedzuje vzniku vákua vo fľaštičke. Dieťa sa nemusí cumlíka pri kŕmení púšťať a môže piť súvisle ako pri dojčení bez prehĺtnutia vzduchu.
Šumivý zvuk je známkou toho, že vzduch prúdi do fľaštičky a nie do žalúdka vášho dieťaťa. Práve prehĺtnutý vzduch počas kŕmenia vyvoláva plač spôsobený bolestivou kolikou alebo nafukovaním.

Dojčenské fľaše AVENT musia byť používané s priehľadným cumlíkom AVENT, ktorý má na základni tesniaciu manžetu.
Náhradné cumlíky AVENT si môžete objednať v oddiely Cumlíky na fľaše.

Dodatočné parametre

Kategória: Dojčenské fľaše
Záruka: 2 roky