Avent manuálna odsávačka v termo taške

2 hodnotenia
Značka: Avent
• neobsahuje Bisphenol (0%BPA) • ľahká manipulácia • mlieko odsávané priamo do zásobníka AVENT • extra mäkký novorodenecký cumlík • materiál: PP (polypropylén)
Dostupnosť Na dotaz
Kód: 529057
€84,20 –5 % €79,99
Avent manuálna odsávačka v termo taške
2 hodnotenia
Značka: Avent
Avent manuálna odsávačka v termo taške
Novinka
€84,20 –5 %
2,0 2 hodnotenia

• neobsahuje Bisphenol (0%BPA)

• ľahká manipulácia

• mlieko odsávané priamo do zásobníka AVENT

• extra mäkký novorodenecký cumlík

• materiál: PP (polypropylén)

 

Vaše materské mlieko je odsávané priamo do zásobníka AVENT, z ktorého po pripojení cumlíka môžete nakŕmiť Vaše dieťa.

 

Obsah:

- manuálna odsávačka s krytom hrdla a podstavcom

- 1xPP Fľaška 125ml

- 1xPP Fľaška 260ml

- 2 chladiace vrecúška

- moderná tepelne izolovaná taška

 

Mäkké masážne výstupky stimulujú prirodzené spustenie mlieka. Jemné vákuum napodobňuje prirodzené satie bábätka. Účinnosť dokázaná klinickými testami. Patentované masážne výstupky sa pohybujú smerom dnu a von a jemne stimulujú oblasť okolo bradavky, odsáva viacej mlieka rýchlejšie. Flexibilná a prenosná. Jednoduché zostavenie, účinná a tichá – dokonalá odsávačka, ktorú môžete použiť kdekoľvek ju potrebujete. Odsajte, uskladnite a kŕmte. Keď nie ste so svojím dieťaťom, môžete mlieko odsať priamo do fľaše AVENT a diskrétne a bezpečne ho preniesť v izolačnej taške. Mlieko uskladnite v chladničke alebo mrazničke a použijete ho na kŕmenie bez ďalšieho prelievania.

 

Odsávačka materského mlieka AVENT Vám pomôže ľahko odsať mlieko z prsníka priamo do zásobníkov AVENT alebo do VIA pohárikov na uskladnenie v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil Vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti. Odsávačka je všeobecne obľúbená maminami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom designe. Odsávanie mlieka odsávačkou je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.

 

Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií.

 

V nedávnych klinických pokusoch boli porovnávané priamo mamičkami v pôrodniciach elektrické odsávačky s odsávačkou AVENT. Porovnávalo sa podľa úľavy po použití, podľa veľkosti podtlaku a podľa celkového pohodia pri odsávaní. Na konci pokusu, keď si mamičky mohli vybrať medzi elektrickou odsávačkou a odsávačkou, dalo 64% mamičiek prednosť odsávačke AVENT.

 

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení:

 

Mäkká silikónová vložka s piatimi masážnymi výstupkami zaisťuje masáž pŕs. Keď stláčate páku odsávačky, výstupky sa pohybujú hore a dole a jemne masírujú dvorec bradavky. Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

 

Silikónová membrána 100% zaručuje potrebný tlak na odsávanie. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

 

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. Pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže Vám odsávačka AVENT prekonať i bežné problémy, ako sú naliate prsia či popraskané bradavky.

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky
Záruka: 2 roky