Avent odsávačka mlieka PP + príslušenstvo

4 hodnotenia
Značka: Avent
• neobsahuje Bisphenol (0%BPA) • ľahká manipulácia • mlieko odsávané priamo do zásobníka AVENT
Dostupnosť Na dotaz
Kód: 528951
€55,78
Avent odsávačka mlieka PP + príslušenstvo
4 hodnotenia
Značka: Avent
1,8 4 hodnotenia

• neobsahuje Bisphenol (0%BPA)

• ľahká manipulácia

• mlieko odsávané priamo do zásobníka AVENT

• extra mäkký novorodenecký cumlík

• materiál: PP (polypropylén)

 

Vaše materské mlieko je odsávané priamo do zásobníka AVENT, z ktorého po pripojení cumlíka môžete nakŕmiť vaše dieťa.

 

Obsah:

- manuálna odsávačka s krytom hrdla a podstavcom

- 1x Fľaša 125ml

 

Odsávačka materského mlieka AVENT Vám pomôže ľahko odsať mlieko z prsníka priamo do zásobníkov AVENT alebo do VIA pohárikov na uskladnenie v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil Vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti. Odsávačka je všeobecne obľúbená medzi mamičkami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom designe. Odsávanie mlieka odsávačkou je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.

 

Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií.

 

V nedávnych klinických pokusoch boli porovnávané priamo mamičkami v pôrodniciach elektrické odsávačky s odsávačkou AVENT. Porovnávalo sa podľa úľavy po použití, podľa veľkosti podtlaku a podľa celkového pohodia pri odsávaní. Na konci pokusu, keď si mamičky mohli vybrať medzi elektrickou odsávačkou a odsávačkou, dalo 64% mamičiek prednosť odsávačke AVENT.

 

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení.

 

Mäkká silikónová vložka s piatimi masážnymi výstupkami zaisťuje masáž pŕs. Keď stláčate páku odsávačky, výstupky sa pohybujú hore a dole a jemne masírujú dvorec bradavky. Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

 

Silikónová membrána 100% zaručuje potrebný tlak na odsávanie. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

 

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. Pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže Vám odsávačka AVENT prekonať i bežné problémy, ako sú naliate prsia či popraskané bradavky.

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky
Záruka: 2 roky