Avent odsávačka mlieka PP + VIA

3 hodnotenia
Značka: Avent
• neobsahuje Bisphenol (0%BPA) • ľahká manipulácia • po pripojení adaptéra je možné dieťa nakŕmiť priamo z VIA pohárika
Dostupnosť Skladom
Kód: 529019
€63,15
Avent odsávačka mlieka PP + VIA
3 hodnotenia
Značka: Avent
2,3 3 hodnotenia

• neobsahuje Bisphenol (0%BPA)

• ľahká manipulácia

• po pripojení adaptéra je možné dieťa nakŕmiť priamo z VIA pohárika

• materiál: PP (polypropylén)

 

Materské mlieko je odsávané priamo do VIA pohárika, v ktorom ho potom môžete uskladniť v chladničke alebo v mrazničke. Po pripojení adaptéra s cumlíkom je možné dieťa nakŕmiť priamo z VIA pohárika.

 

Obsah:

- manuálna odsávačka s cestovným krytom

- 2ks predsterilizovaných VIA pohárikov (180 ml)

- 2ks VIA vrchnákov

- 1ks VIA adaptér

- 1ks extra mäkký novorodenecký cumlík

- 1ks cestovný box na cumlík

 

VIA poháriky sú veľmi variabilné, dajú sa kombinovať so všetkými ostatnými výrobkami AVENT. Poháriky sa môžu pripojiť priamo na odsávačku materského mlieka AVENT. Pred uskladnením odsatého mlieka možno poháriky popísať potrebnými údajmi. Pred kŕmením odsatým mliekom si jednoducho vymeníte vrchnák za adaptér so štandardným protikolikovým cumlíkom. Poháriky a odsávačka sú vyrobené z Polypropylénu (PP).

 

STERILIZOVATELNÉ • RECYKLOVATELNÉ • VHODNÉ DO MIKROVLNEJ RÚRY

 

Keď je už potrebné bábätko dokrmovať kašovitou alebo tuhou stravou, VIA poháriky sú pripravené pre uskladnenie týchto pokrmov. Ľahké rozmrazovanie, ohrievanie a kŕmenie priamo z pohárikov Vám uľahčí starostlivosť o Vaše dieťa. Po použití môžete VIA poháriky vyhodiť alebo opäť použiť.

 

S pomocou odsávačky môžete rýchlo odsať mlieko priamo do VIA pohárika a uskladneniť ho v chladničke alebo v mrazničke. Tak je možné, aby ktokoľvek nakŕmil Vaše dieťa materským mliekom počas Vašej neprítomnosti. Odsávačka je všeobecne obľúbená maminami i zdravotníckym personálom všade na svete, kde našli zaľúbenie v jej revolučnom designe. Odsávanie mlieka odsávačkou je jemnejšie, kľudnejšie a efektívnejšie než ostatnými bežne dostupnými odsávačkami.

 

Odsávačka pracuje rýchlo, jemne a ticho, bez potreby elektriny alebo batérií. V nedávnych klinických štúdiách bolo preukázané, že je účinná rovnako ako elektrické odsávačky v pôrodniciach – ale len za zlomok ich ceny – a je aj viac preferovaná matkami pre svoj prirodzený vzhľad a pohodlie pri používaní. Jej mäkké silikónové výstupky masírujú Vaše prsia pri odsávaní a presne simulujú dojčenie Vášho dieťaťa. Systém sa naučíte ľahko ovládať a Vaše mlieko bude bez problémov prúdiť. Pretože pracuje veľmi jemne, odsávačka Vám pomôže rýchlo prekonať bežné problémy, ako sú upchané alebo popraskané bradavky.

 

Tajomstvo úspechu je v kombinácii silikónovej masážnej vložky s výstupkami v tvare okvetného lístka so silikónovou membránou, ktoré spoločne počas odsávania navodzujú podobné pocity ako pri dojčení.

 

Mäkká silikónová vložka s piatimi masážnymi výstupkami zaisťuje masáž pŕs. Ako stláčate páku odsávačky, výstupky sa pohybujú hore a dole a jemne masírujú dvorec bradavky. Masáž prsníka zaisťuje bezbolestné a prirodzené odsávanie materského mlieka.

 

Silikónová membrána 100% zaručuje potrebný podtlak k odsávaniu. Silu podtlaku a frekvenciu odsávania si môžete sama regulovať stláčaním páky odsávačky.

 

Záver – viac odsatého mlieka prirodzenejším spôsobom než u ostatných odsávačiek. A pretože je odsávanie jemné a bezbolestné, pomôže Vám odsávačka AVENT prekonať aj bežné problémy, ako sú naliate prsia či popraskané bradavky.

Dodatočné parametre

Kategória: Odsávačky
Záruka: 2 roky